Aktualności

Wierzy w swoje cele, pomysły i możliwości!
 
W czwartym numerze dwutygodnika SHOW możecie przeczytać wywiad z Tatianą Okupnik- jurorką programu „X Factor”. Czy zdradza w nim coś, czego możecie o niej nie wiedzieć? Tak! Zanim sięgniecie po jego lekturę, my uchylamy rąbka tajemnicy.

Ma poczucie humoru, jest pełna optymizmu i profesjonalizmu. Przeżywa w programie trudne momenty, gdy prawda okazuje się bolesna dla uczestników „X Factor”. W wywiadzie przyznaje:


„Staram się być przede wszystkim szczera i naturalna. Czasem jest to bardzo trudne. Szczególnie w momentach, kiedy prawda, jaką chcę powiedzieć uczestnikom, jest dla nich bolesna.”


Co w „X Factor” Tatiana lubi najbardziej?


„(…) najlepsze są „przypadki”, które nie zdają sobie sprawy z tego, jaki talent w nich drzemie. To cudowne uczucie, kiedy mówisz komuś „tak”, a on robi wielkie oczy.(…) W „X Factor” mogę być naturalna i spontaniczna.”


Artystka w rozmowie zdradziła też, kto najbardziej gratulował jej udziału w programie. Zdziwicie się, bo tymi osobami okazały się…. babcie Tatiany Okupnik!


„One są moim tajnym sztabem od public relations i stylizacji. Po każdym występie dzwonią do mnie i doradzają. (…) Bardzo cieszy je obecność wnuczki w polskim programie.”


Tatiana w wywiadzie opowiedziała również o swojej przeprowadzce do Londynu, zdobywaniu rynku muzycznego w Grecji, Szwecji i we Włoszech. O zdziwieniu, jakie wywołało w niej puszczenie jej utworu w popularnej audycji muzycznej BBC2 i przyjemności, jaką ma z pogawędek z sąsiadem. Niezwykłym sąsiadem: Jimmy’m Page. Co jeszcze artystka zdradziła? Zapraszamy do lektury!

źródło: TVN | autor: Fot. Piotr Porębski/ TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zmieniony "X Factor" rusza! Już nie w niedziele..
Następny artykuł:

Zmieniony "X Factor" rusza! Już nie w niedziele..

tvnpix