Aktualności

Świąteczna odsłona Soul City
 

Dziś ma miejsce premiera debiutanckiego albumu zespołu Soul City! Świąteczna EPka zawiera 5 utworów - 3 w języku angielskim, 2 po polsku - w tym autorski utwór zespołu “Kolędy przyszedł czas”.

Zespół Soul City cieszył się dużą popularnością w programie X Factor i odpadł dopiero w ćwierćfinale decyzją Czesława Mozila. Soul City utrzymało się jednak na fali popularności i własnym nakładem wydaje właśnie swój debiutancki krążek z popularnymi utworami świątecznymi.

- Na płycie znajdują się znane amerykańskie przeboje takie jak “Santa Claus Is Comin’ to Town”, “All I Want For Christmas is You”, czy “Coraz bliżej święta” - mówi Michał Bober, członek i manager Soul City. - Celowo staraliśmy się nie ingerować w formę utworów - skupiliśmy się natomiast na aranżacji wokalnej, która od początku jest naszą najmocniejszą stroną.

Premiera płyty przypada na 6. grudnia nie bez powodu. Jest to dzień, w którym na wrocławskim Rynku rozbłyśnie świąteczna choinka. Z okazji iluminacji zespół wykona premierowo wszystkie utwory z EPki i nakręci teledysk do autorskiego utworu “Kolędy przyszedł czas” (muz. Rafał Szatan, sł. Rafał Szatan / Tomasz Basel).

- Pomimo braku wytwórni zależało nam na wydaniu płyty właśnie w okresie świątecznym - mówi Michał Bober. - Chcemy trafić do domów Polaków w tym wyjątkowym okresie, tym bardziej, że nasz tytułowy utwór skłania do refleksji.

Płytę można zamówić wyłącznie poprzez oficjalną stronę zespołu www.soulcitymusic.pl

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Czy przyszły zwycięzca "X Factor" przybył na precasting?
Następny artykuł:

Czy przyszły zwycięzca "X Factor" przybył na precasting?

tvnpix