Aktualności

Piosenka uczestniczki "X Factor" w czołówce popularnego programu!
Dollz  Foto: mat. prasowe

Intrygująca kobieta w czarnej szacie przyrządza mikstury, odprawia modły i szepcze zaklęcia w dziwnym języku. Śpiewa. Wszystko to dzieje się w tajemniczym teledysku, który właśnie pojawił się w sieci. Kim jest czarownica? O czym śpiewa?

Tajemnicza wokalistka to Paulina Kut, uczestniczka pierwszej edycji "X Factor", a teledysk do utworu "Bile Bur Gorne" jest obrazem do nowego utworu grupy Dollz (do niedawna Dolls Insane). Tajemniczą piosenkę śpiewaną w języku, który "nie zaistniał, ale każdy go zna", jak mówi Paulina, można usłyszeć w czołówce programu "Kossakowski Szósty Zmysł" telewizji TTV. Z programu pochodzą też zdjęcia do teledysku.

Skąd pomysł na wykorzystanie utworu w programie „Kossakowski. Szósty zmysł"? Zapytaliśmy o to prowadzącego Przemka Kossakowskiego. "Wydaje mi się, że utwór idealnie pasuje do tego projektu. Jest w nim coś nieodgadnionego. A ja w moim programie pokazuję właśnie zjawiska niewytłumaczalne - klątwy, życie po śmierci, cudowne uzdrowienia"- wyjaśnia Kossakowski. Czy utwór zespołu Dollz rzeczywiście pasuje do ekstremalnych przeżyć Kossakowskiego? Zobaczcie i posłuchajcie sami.

Wokalistka Paulina Kut brała udział w pierwszej edycji polskiego "X Factor" i była jedną z najbardziej ekscentrycznych uczestniczek programu. Kuba Wojewódzki powiedział, że się jej boi, a Maja Sablewska określiła ją jako "freaka".

Dollz jest w trakcie przygotowań do nagrania EP-ki, która ukaże się wiosną 2014 roku.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zobacz stylizacje Ewy Farnej!
Następny artykuł:

Zobacz stylizacje Ewy Farnej!

tvnpix