Aktualności

Lady T!
Tatiana Okupnik na okładce kwietniowego wydania magazynu ELLE 
Nieufna w stosunku do dziennikarzy zaciekle broni swojej prywatności. Tego, jaka jest, obok pierwszego odcinka programu „X Factor” i wywiadu, który mogliście oglądać na naszej stronie, raczej nie pokazuje. Ale trochę znają ją fani i Ci wszyscy, którzy sięgnęli po jej album „Spider Web”. Na spotkanie z Tatianą, obok sobotnich wieczorów w stacji TVN, macie okazję w kwietniowym numerze miesięcznika ELLE.

W rozmowie z Hanną Rydlewską Tatiana Okupnik zastrzega:

„Bardzo lubie mówić o pracy, ale nie przepadam za opowiadaniem o swoich prywatnych sprawach. Emocje wole wyśpiewać. Uważam, że odbiorcy powinni oceniać mnie przez pryzmat mojej muzyki, mojej pracy. Zdaję sobie sprawę, że ludzie lubią ciekawostki, ploteczki, dzielenie się anegdotami o związkach. Nie godzę się na to i zostawiam sobie taka oazę, miejsce, w którym czuję się bezpiecznie.”

Myli się ten, kto myśli, że Tatiana jest łagodna jak baranek. Sama o sobie mówi:

„Muzycy, z którymi pracuję, rodzina, przyjaciele, doskonale wiedzą, że umiem postawić na swoim. Lubię rządzić. Muzycy nie podchodzą do mnie jak do śmieszki, gwarantuje ci. Kiedy przygotowuję się do koncertu, nie jestem żadną Tatianką czy Taniusią. Jestem szefową. Mój menedżer, kiedy do mnie dzwoni, nieraz zaczyna rozmowę tak: „Hello, Lady T.”

Na bycie małą dziewczynką pozwala sobie jedynie w domu.

„Mama robi pyszna zalewajkę- biały barszcz z kiełbasą i ziemniakami. Wtedy jestem bezbronna, poddaje się.”

Nie pozwólcie, by ominęła Was możliwość dowiedzenia się tego, co Tatiana Okupnik sądzi o polskim rynku muzycznym, co mówi o swoich muzycznych doświadczeniach, życiu w Londynie, które wiedzie tam od 3 lat i seksapilu, którym emanuje. Sięgnijcie po najnowszy numer magazynu ELLE!

źródło: TVN | autor: opr. Magdalena Szepietowska

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Poznaj uczestników pierwszego odcinka "X Factor"!
Następny artykuł:

Poznaj uczestników pierwszego odcinka "X Factor"!

tvnpix