Aktualności

Czesław Mozil mówi prawdę
 
Czesław chce się zakochać, jest niespełnionym aktorem i podpisał cyrograf, żeby żyć ze swojej muzyki. O rozmawiał Piotr Najsztub w wywiadzie z Czesławem Mozilem w najnowszym numerze "Vivy"

 

Czesław Mozil bez wątpienia zawojował polski rynek rozrywki swoją łamana polszczyzną i wyjątkowo wyrafinowanym sposobem wypowiadania myśli.

Trudno powiedzieć, czy najpierw poznaliśmy Czesława artystę czy Czesława jurora. Pewne natomiast jest to, że teraz te dwie rzeczy są ze sobą bardzo mocno powiązane. A Czesław Mozil równie mocno na ekranach telewizorów, jest widoczny na półkach z płytami i trasach koncertowych.

- Niektórym ludziom się wydaje, że mówię mądre rzeczy, a wystarczy mówić prawdę. Choć inni muszą mnie pewnie odbierać jak debila, który nie potrafi sklecić zdania po polsku.

Jak sam Czesław często podkreśla, dużą cześć czasu w jego życiu zajmują relację damsko- męskie. I chociaż ciągle jest singlem, trochę obawiającym się utraty wolności, to ze znanym sobie urokiem podkreśla, że marzy o prawdziwej miłości...

-Miałem trzy poważne związki i dzięki Bogu wszystkie te trzy dziewczyny są moimi przyjaciółkami. Ale już prawie pięć lat się nie zakochałem. Jak ja bym chciał sie zakochać!

 

2.jpg.jpg2.jpg.jpg

Znalazło się też miejsce na rozmowę o muzyce.

- Jestem jeszcze strasznie, cholernie niedojrzały jako twórca. Muszę mieć dwa, trzy dni pijactwa, nudzenia się, ale w jednym miejscu. I jak budzę się troszeczkę skacowany, wtedy mogę pochodzić nago po mieszkaniu, koło pianina siąść i zacząć się z nim dogadywać.

Więcej bardzo szczerych wyznań- jak to zwykle w przypadku Czesława bywa, znajdziecie w najnowszym numerze dwutygodnika "Viva"

źródło: dwutygodnik VIVA (nr 24) | autor: Ania Nowocin

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Gienek Loska i jego "Dziewczyna z Kielc"
Następny artykuł:

Gienek Loska i jego "Dziewczyna z Kielc"

tvnpix